fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
- Zrobiliśmy prezent dla naszych kibiców, których było w Wiedniu mnóstwo. Teraz musimy już myśleć o meczu z Koroną Kielce. Czekamy też na kolejną rundę i liczymy, że znajdziemy się w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy UEFA.
- Dziękuję Austrii Wiedeń za rywalizację. Życzę Wam powodzenia w lidze. Austria Wiedeń gra bardzo dobrą piłkę i jestem dumny, że tu z nimi wygraliśmy.
- Przy golu na 1:3 stadion się obudził, a rywal dostał powietrze. Jestem dumny z tego, jak drużyna zareagowała. Takie zwycięstwo sprawia ogromną radość, ale teraz skupiamy się na meczu z Koroną Kielce. Na pewno będą zmiany w składzie, mamy na ławce piłkarzy z ogromnymi umiejętnościami.
- Oczywiście, że nerwy były ogromne dla całej drużyny i sztabu. Staram się nie pokazywać na zewnątrz swoich emocji. Musimy rozłożyć na części pierwsze sytuacje, po których straciliśmy gole. W dzisiejszym meczu poprawiliśmy to, co nie działało w Warszawie - strzelaliśmy gole.
Zródło: Legia Warszawa